RAMS Summer Camp – Cheile Gradistei 2020

RAMS Summer Camp – Cheile Gradistei 2020

Ca in fiecare an, am organizat si in 2020 o tabara moto off-road la Cheile Gradistei. Locatia ne asigura intreaga logistica pentru buna desfasurare a unui astfel de eveniment: temperaturi optime pentru luna August, aer curat de munte, trasee variate de enduro, paddock pentru amplasarea camionului Top Cross TCS si a celorlalte dube logistice, precum si activitati de agrement atat pentru copii, cat si pentru insotitorii acestora. La final, un foc de tabara organizat de catre gazde, un moment de relaxare ideal pentru copii si echipa de asistenta RAMS Motorsport, dupa o saptamana plina de activitati.

Multumim pe aceasta cale Cheile Gradistei pentru ospitalitate, echipei RAMS Motorsport pentru asistenta tehnica si pilotilor Top Cross TCS pentru organizarea antrenamentelor.

Ca si bonus, pentru parintii sau insotitorii copiilor, putem pune la dispozitie cu ajutorul partenerilor de la adventuretour.ro motociclete de tip adventure (Yamaha Tenere700) sau SBS-uri (Yamaha YXZ1000R) pentru ture in zona, pe toata perioada cantonamentului. Mai multe detalii, scrieti-ne la teo@topcrosstcs.ro.

Reluam si in 2021? Bineinteles!