RAMS MX Camp Spain 2015

RAMS MX Camp Spain 2015

fleece personalizat

Saptamana viitoare se pleaca in cantonament, in Spania. Timp de 3 saptamani, peste 25 de rideri se vor antrena cu Adi Raduta intr-un decor absolut superb, intr-o zona stancoasa din sudul Spaniei.

Pentru prima oara, vom avea alaturi de noi si un grup de biciclisti, ce se vor antrena alaturi de Marc Sandu, complexul avand si piste de mountain-bike amenajate.

Cantonamentul este structurat pe 3 saptamani, fiecare cursant alegandu-si perioada in care vine. Se fac 2 antrenamente pe zi, variind de la tehnica, abordare viraje, abordare obstacole, franari, pozitii corecte in sa, viteza. Pentru doritori, exista si posibilitatea antrenamentelor fizice, mountain bike, etc. Mesele sunt asigurate de bucatarul echipei, acelasi Lucian care ne insoteste la toate cursele din tara si ne face weekendurile un pic mai gustoase.

Service-ul motoarelor va fi acordat de catre echipa de profesionisti Top Cross TCS / RAMS Motorsport.

Vom publica pe toata perioada cantonamentului poze de la fata locului, asa ca tineti aproape. Dati-ne un LIKE pe Facebook pentru a primi noutati si informatii despre activitatea scolii de MX si a echipei de motocross Top Cross TCS.

Ne gasiti aici:

motocross racing

motocicleta ktm